Jak zrobić loda


Wstęp

Jak pewnie się czujesz ze swoimi umiejętnościami w seksie oralnym? Czy powiesz bez wahania, że jesteś petarda i zawsze Twój facet ma porządnie zrobionego loda za każdym razem ?

A jak myślisz, co ON by powidział?

Nie masz pewności? No to dalej, przeczytaj te wskazówki...

Wskazówki jak robić loda

Dziewczyna z bananemSporo kobiet ma w temacie seksu oralnego dość słabe praktyczne umiejętności a do tego sporo facetów im nie mówi ani trochę co poprawić bo się cieszą, że w ogóle cokolwiek mają!

Czemu by tak nie upewnić się, że dajesz radę usatysfakcjonować swojego faceta? Z całą pewnością jesteś w stanie nauczyć się WSZYSTKIEGO czego potrzeba by robić, oszałamiającego ciało i umysł, loda. Z tymi wskazówkami Ci się uda i będziesz chcieć to potem szybko wykorzystać ;-)

Częstym pytaniem kobiet w tym temacie to "jak zrobić loda by powalić go na glebę" a najczęstszym problemem mężczyzn jest to, że kobiety "nie wiedzą do końca co robią, będąc w centrum miasta". Podzielę się z Tobą paroma wskazówkami, które powinny sprawić, że Twój facet będzie Cię wręcz czcić jako boginię seksu, którą niewątpliwie jesteś!

 • CZERP PRZYJEMNOŚĆ Z TEGO CO ROBISZ. To jest najważniejsze, drogie Panie. Panowie mówią, że jest im trudno jeśli ich kobieta wydaje się znudzona, robi loda w pośpiechu lub jest niepewna jak zrobić loda. Czy możesz go winić? To jest najczulsza część jego ciała, którą Tobie powierza... DO UST! To jest Twoja szansa by go usatysfakcjonować.

  Pomyśl o tym jak o bardzo namiętnym prezencie jaki możesz mu dać. Bądz entuzjastyczna! To pora by Twój wewnętrzny seksualny kociak wyszedł się zabawić. Bądź pewna siebie, silna i seksowna. Patrz na niego podczas gdy go zaspokajasz, niech sprawia Ci przyjemność to, że w tej pozycji i sytuacji jest gotów się poddać wszystkiemu. To potężna sprawa dla kobiety a w tym samym czasie mężczyzna jest najbardziej bezbronny. To Twoja kolej by podokuczać temu niegrzecznemu chłopcu. Celebruj to.
 • IM BARDZIEJ MOKRO, TYM LEPIEJ. Panowie się zgadzają. Im więcej śliny użyjesz tym będzie przyjemniej. Staraj się utrzymywać go mokrego od samego czubka w dół. To nie jest pora by być jak Bree z "Gotowych na wszystko" i być przesadnie czysta. Niech się pobrudzi. Miej pod ręką szklankę wody. Użyj lubrykantu jeśli potrzebujesz (chociaż to może smakować jak paskudne stare opony!) lub poeksperymentuj z jakimś jedzeniem jak np. bita śmietana lub ciepła herbata. Pamiętaj, stymulujesz bardzo ciepłe, wilgotne miejsce...
 • PODAJ POMOCNĄ DŁOŃ. Albo dwie. Nie bój się używać rąk. Tak naprawdę Twoje dłonie powinny być przedłużeniem Twoich ust. Dodaj nawet łagodny skręt nadgarstkiem by było przyjemniej z powodu takiej RÓŻNORODNOŚCI bodźców. Musisz połączyć swoje usta, wargi, język i dłonie. Piękna kombinacja wilgotnych warg, latającego języka, ssania, lizania, mokrych dłoni doprowadzi Twojego mężczyznę w kosmos...
 • BĄDŹ JAJCARSKA. Drogie Panie, jądra to Wasi przyjaciele. I tak je traktujcie i powitajcie serdecznie. Najczęściej słyszanym zarzutem ze strony mężczyzn jest to, że ich partnerki zapominają, że to jest oferta wiązana. Istna "święta trójca" - pieśccie je czule drugą ręka, łaskoczcie i ... "miętolcie".
 • PAMIĘTAJ Z CZYM SIĘ OBCHODZISZ. Jest cienka granica między stanowczym uchwytem a duszeniem. Miej na uwadze nacisk jaki stosujesz. Wyobraź sobie co by się Tobie podobało gdyby role były odwrócone. Nie starasz się przecież udusić kurczaka.
 • BEZ ZĘBÓW. Mam nadzieję, że nie muszę tego mówic, ale i tak warto przypomnieć, bo istnieją kobiety, ktore są "żarłoczne" ;-)

  Chociaż niektórzy mężczyźni lubią czuć zęby, to nie jest to większość i jeśli nie jesteś w tym naprawdę dobra, to nie przestrasz bidoka. Trzymaj kiełki z daleka.
 • NIE BÓJ SIĘ PYTAĆ O ZDANIE. Nie licz na to, że samo z siebie będzie wypaśnie. Jeśli Twój facet nie wydaje się być w niebie to nie krępuj się i spytaj czy jest coś co możesz poprawić. Przecież chodzi Ci o sprawianie przyjemności, czym z resztą on chętnie będzie Ci się odwdzięczał. Komunikacja może to tylko poprawić. Pamiętaj to tylko czubek góry lodowej...

Jeśli nadal brakuje Ci inspiracji to zostaje ten film o robieniu loda! :-)

Powodzenia!

p.s. Polecamy także tekst "Jak robić loda w samochodzie".

 

Dodaj komentarz

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem komentarzy.